Біля Стрийського ринку у Львові змінять схему руху і перенесуть зупинку

У Львові поблизу Стрийського ринку на вул. Франка та прилеглих реорганізують рух транспорту. Таке рішення ухвалили на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху, пише Zaxid.net.

Аби зменшити затори, планують розділити потоки транспорту, який їде з вул. Шота Руставелі на вул. Стрийську та вул. Франка. Нова схема руху з вул. Шота Руставелі на вул. Стрийську діятиме лише для приватного транспорту. Автобуси і тролейбуси їхатимуть прямо, як і зараз. Однак для цього необхідно буде реконструювати світлофор на перехресті.

 Зараз середня швидкість громадського транспорту [на перехресті вул. Франка – Шота Руставелі – Стрийської] становить 7 км/год. Після змін швидкість зросте до 22 км/год. За таких заходів ми підвищимо перевізну здатність на 33%, — розповів керівник відділу транспортного планування та моделювання ЛКП «Львівавтодор» Роман Зубачик.

За його словами, трамваї №8 долатимуть маршрут з Сихова до центру на 10-11 хвилин швидше.

На вул. Волоській облаштують паркомісця, а саму вулицю у напрямку Шота Руставелі зроблять односторонньою. Автобуси, які нині курсують по Волоській, їздитимуть по Франка із зупинкою на Шота Руставелі поблизу супермаркету «Рукавичка».

Трамвайну зупинку в напрямку центру перенесуть від Стрийського ринку на площу Франка (біля будинків №77-79).

Згідно з рішенням комісії, запровадити нову схему руху можна буде лише після реконструкції світлофора на перехресті вул. Стрийської та вул. Франка та внесення змін до паспортів автобусних маршрутів, які курсують по вул. Волоській.

  • Нагадаємо, на вул. Шевченка у мікрорайоні Рясне облаштують чотири кільцеві розв’язки, аби сповільнити рух автомобілів, які на цій ділянці вулиці часто перевищують швидкість і створюють аварійні ситуації.

Читайте також: Перевізники заявили, що піднімуть тариф у маршрутках Львова. Мерія каже, що цього не буде