На двох вулицях Львова зведуть багатоповерхівки

Виконавчий комітет Львівської міськради 23 листопада затвердив містобудівні умови та обмеження на проектування багатоквартирного будинку і житлового комплексу.

Житловий комплекс із підземним паркінгом на Стрийській

На вулиці Стрийській, 45 збудують новий житловий комплекс із підземним паркінгом та громадськими приміщеннями. Це ділянка біля Львівського автобусного заводу. Зараз на цьому місці знаходяться занедбані виробничо-складські території колишнього заводу ВАТ «Львівський завод гідромеханічних передач».

Висота будівель не повинна перевищувати 35,5 метрів.

Зводитиме комплекс компанія ТзОВ «Атріум Естейт». За даними YouControl, керівником компанії є начальник сектору реагування патрульної поліції Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Олег Володимирович Сук.

Багатоповерхівка і автостоянка на Стуса

На вулиці Стуса, 39 зведуть багатоквартирний житловий будинок із вбудованим нежитловим приміщенням та автостоянкою. Гранична висота будинку — 32 метри. Аби побудувати його, знесуть житловий будинок за цією адресою.

За даними аналітичної платформи YouControl, зводитиме багатоповерхівку Сергій Миколайович Боярчук. Він є старшим майстром лісу Норцівського лісництва та керівником львівської компанії «Айрісмед». Фірма займається ремонтом і технічним обслуговуванням електронного й оптичного устаткування.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: