Андрій Садовий офіційно заявив про участь у президентських виборах

Андрій Садовий

Андрій Садовий / facebook.com

Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив, що подаватиме свою кандидатуру на участь у виборах Президента України.

Про це він заявив на зустрічі з організаторами молодіжного форуму «#Молодвіж» у коворкінгу «Communa», повідомляє прес-служба партії «Самопоміч».

Моя мета дуже проста і складна водночас — відновити вашу віру в Україну. Перед вами сьогодні весь світ, але збудувати свою власну країну можливо лише тут. Я пропоную вам боротися за неї разом! — заявив Андрій Садовий.

За його словами, ключовими елементами кампанії стануть «мобілізація молоді, розрив корупційної кругової поруки в політиці і технологічна модернізація країни».

Ми відстали від світових лідерів на десятки років. Мусимо сконцентрувати всі сили і інтелект нації, аби наздогнати світ. Це питання національної безпеки і виживання. Інакше не буде ані добробуту, ані щастя, ані перемоги у війні. Але все в наших руках і нам під силу, — наголосив мер Львова.

Садовий пообіцяв найближчим часом оприлюднити склад команди, з якою піде на вибори, та закликав до об‘єднання усі сили, які підтримують ідею «рішучих змін».

  • Андрій Садовий обіймає посаду міського голови Львова з 25 квітня 2006 року. 24 листопада 2015 року він втретє склав присягу міського голови Львова.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: