У Львові відкрили акселератор для стартапів у сфері технологій і харчування

Промо для програми FoodTech

Промо для програми FoodTech / ucucfe.lvbs.com.ua

Акселератор «Центр підприємництва», створений на базі LvBS (Львівської бізнес-школи УКУ), започаткував програму для стартапів, які працюють в сфері технологій для харчування (food-tech).

Подати заявку на участь у програмі можуть проекти у напрямках логістики та доставки, автоматизації та роботизації, біологічних розробок, мобільних і AR-технологій, а також поліпшення клієнтського досвіду. Пріоритет надавтиметься командам, у яких є перший прототип продукту та клієнти.

Команда стартапу має складатися щонайменше з 3 людей. Хоча б один з членів команди має бути громадянином України та проживати на її території.

У програму входить понад 500 годин теорії та практики, більше 20 менторів та доступ до робочого простору в Центрі Шептицького у Львові. Організатори обіцяють постійний моніторинг результатів росту компанії під час програми та після її завершення та перебування у спільноті LvBS. Участь у програмі безкоштовна.

Курс стартує восени цього року і триватиме 14 тижнів. В обмін на його проходження, «Центр підприємництва» отримає 5% в компанії. Можливі домовленості на інших умовах.

Серед менторів акселератора: співзасновник і бізнес-партнер GrowthUP Group Денис Довгополий, засновник Yes & Design і онлайн-журналу Platfor.ma Олександр Акименко, CEO і засновник компанії N-iX Андрій Павлов, засновник мережі Greencubator Роман Зінченко та інші.

Підсумком програми стане демо-дей за участі потенційних інвесторів. Також учасники отримають можливість представити свій проект для нью-йоркського акселератора FoodX. Кращі команди матимуть шанс пройти програму у США.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: