Сім авіарейсів, які запустять зі Львова протягом року

На цей момент відомо про відкриття 7 нових напрямків у 2018 році, які запланували чотири авіакомпанії. Про це йдеться на сторінці Львівського аеропорту у Фейсбуці.

Ґданськ, Катовіце, Дортмунд, Лутон (Лондон): навесні WIZZ AIR відкриває 4 нові рейси з аеропорту «Львів»

У WIZZ AIR зробили висновок, що рішення у минулому році відновити перельоти зі Львова у Берлін та Вроцлав було виправданим та вигідним для компанії. Тому на цей рік було анонсовано відкриття аж чотирьох нових напрямків: у Польщу — Катовіце та Гданськ, Німеччину — Дортмунд та Англію — Лондон (Лутон).

У Гданськ та Катовіце польоти розпочнуться з 26 березня, двічі на тиждень (понеділок та п’ятниця). У Катовіце з 20 червня частота збільшиться до 4 разів на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця та неділя)

Також з 26 березня будуть запущені рейси до Дортмунду, хоча раніше їх початок анонсували лише на 21 травня. Польоти будуть виконуватися двічі на тиждень, по понеділках і п’ятницях.

Великий попит на квитки змусив перенести і дату запуску перельотів у Лондон (Лутон) з вересня 2018 року, як повідомлялося раніше, на 1 травня 2018 року. Рейс буде здійснюватись тричі на тиждень: по вівторках, четвергах і суботах.

Львів-Ольштин: новий рейс авіакомпанії LOT

З 27 березня 2018 року LOT розпочне авіасполучення між Львовом та Ольштином. Перельоти будуть виконуватися два рази в тиждень, у вівторок та суботу, в нічний час доби.

Політ зі Львова до Ольштина буде виконуватись у часовий проміжок між виконанням рейсів Варшава-Львів-Варшава.

За такою ж схемою, коли борт прилітає ввечері з Варшави до Львова, а вночі летить в регіональне місто Польщі, повертається до Львова і вранці вилітає до Варшави, LOT вже кілька місяців працює на лінії Львів-Бидгощ.

З 27 квітня прямі рейси Львів-Барселона авіакомпанії МАУ

Польоти у Барселону почнуть виконуватись 27 квітня 2018 року один раз на тиждень у п’ятницю, а з 19 червня 2018 року рейс буде перенесено на вівторок. На сьогоднішній день бронювання та продаж квитків поки не відкрито.

З 8 червня прямі рейси Львів-Батумі, з авіакомпанією YANAIR

Авіакомпанія YANAIR вже декілька разів анонсувала відкриття рейсу у Грузію. Відтак, його давно очікують у Львові. Тому чітка, переконлива позиція перевізника цьогоріч, вселяє у пасажирів аеропорту «Львів» надію та оптимізм. Спочатку польоти до Грузії будуть відбуватися один раз на тиждень, щоп’ятниці, а з 19 червня буде додано другий рейс — у вівторок.