Стало відомо, коли у Львові з’явиться 4G

Президент «Київстар» Петро Чернишов зазначив, що оператор намагатиметься запустити 4G у великих містах вже у березні, пише AIN.

Ми сподіваємося, що знадобиться ще максимум два місяці, щоб у користувачів з’явилася ця послуга. Зараз пройшов тільки перший аукціон, але навіть він дозволяє запустити 4G у великих містах, зокрема у Києві. Устаткування у нас вже готове … Паперова робота займе, за нашими оцінками, близько двох місяців. Відповідно, десь у другій половині березня у мешканців великих міст почне з’являтися значок 4G на телефонах (якщо говорити про наші мережі), — заявив Петро Чернишов.

За словами президента «Київстар», послуга буде запускатися у великих містах, таких як Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро.

Необхідні кроки для появи 4G

Необхідні кроки для появи 4G / kyivstar.ua

Оператори поки не готові давати оцінки по швидкості 4G, але запевняють, що вона буде на порядок вище того, що зараз пропонує 3G. Все залежить від навантаження на мережу. За словами Чернишова, зараз в мережі «Київстар» близько 15-17% смартфонів готові до використання нового стандарту.

Решті, якщо вони побажають скористатися 4G, потрібно буде оновити смартфони. Також користувачам необхідно буде оновити SIM-карту, якщо вона не підтримує 4G. Оператор уже рекламує безкоштовне оновлення картки. За форматом вона не відрізняється від 3G. Її можна отримати у будь-якому фірмовому представництві оператора.

Щоби перевірити, чи підтримує смартфон 4G, абоненту «Київстар» потрібно відіслати запит *245*5#, а SIM-карту можна перевірити за кодом *245*4#.

Також поки немає даних щодо вартості тарифів. За словами операторів, вони, очевидно, будуть вищими за нинішні, але конкретики поки немає.

За умовами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, оператори повинні покрити всі великі обласні центри протягом року з моменту отримання ліцензії, а всі міста з населенням понад 10 000 жителів — за чотири роки.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: