Понад 200 львівських родин мають повернути субсидії. Сума — 1,5 мільйони

Міністерство соціальної політики провело перевірку отримувачів субсидій у Львові. Виявилося, що 219 родин мають повернути субсидії на суму майже 1,5 млн гривень, пише «Твоє місто».

За словами Лесі Дронь, заступниці начальника управління соціального захисту ЛМР, причина у тому, що 195 родин отримали доходи після продажу житла, а в одному випадку — після продажу землі. Ще в 13 випадках отримувачі субсидій здійснили покупку на суму, яка перевищує 50 тисяч гривень.

Ці родини тепер повинні повернути державі субсидій на суму майже 1,5 млн грн. Здебільшого мешканці роблять це добровільно. За словами Лесі Дронь, станом на сьогодні повернули вже понад 1 млн 150 тис. гривень. Повернення відбувається з особистих рахунків, куди нараховується субсидія. Якщо після стягнення необхідної суми з’являється заборгованість, то мешканці повинні покрити її з власної кишені.

Якщо ж отримувач субсидії категорично не погоджується на повернення, тоді органи соцзахисту можуть стягнути ці кошти через суд. Хоча досі таких випадків не було, каже Леся Дронь.

Детальніше по темі