У центрі Львова планують відремонтувати дві вулиці і площу

У Львові анонсували ремонтні роботи на вулицях Братів Рогатинців, Староєврейській та на площі Коліївщини.

На 2018 рік у Львові анонсували ремонтні роботи на вулицях Братів Рогатинців, Староєврейській та на площі Коліївщини. Про це під час дискусії «Розвиток районів Львова: як зміниться центр міста», організованої медіа-хабом «Твоє місто», 12 січня повідомив голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

За його словами, минулого року фахівці розробили проекти для обох вулиць, однак, спочатку, найімовірніше, відбудеться ремонт Братів Рогатинців.

Там планується повна заміна інженерних мереж, часткова заміна каналізаційних мереж, враховане освітлення, доступність для людей з особливими потребами, а також зручність поверхні для роверистів, — каже Андрій Зозуля.

Керівник Галицької РДА зазначає, що оскільки ремонт цих вулиць дороговартісний, відремонтувати два об’єкти в один рік навряд чи вийде. Однак перевагу, скоріше за все, віддадуть вулиці Братів Рогатинців, оскільки візуально вона у гіршому стані.

За словами керівниці управління охорони історичного середовища ЛМР Лілії Онищенко-Швець, під вулицею Братів Рогатинців проходить міський мур, відтак потрібно буде також провести археологічні дослідження, на що підуть час і гроші.

Крім того, Лілія Онищенко-Швець зазначила, що буде доречним разом із цією вулицею відремонтувати і площу Коліївщини, яка сполучає Братів Рогатинців і Староєврейську.

  • Нагадаємо, авторитетне британське видання The Telegraph включило Львів у список міст, які мають відвідати британці у 2018 році.
  • Міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував будівництво автобану, яким зі Львова до Карпат можна доїхати за дві години.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: