В Одесі священик освятив бульвар після Маршу рівності

18 серпня голова Місіонерського відділу Одеської єпархії протоієрей Олег Мокряк освятив Приморський бульвар в Одесі. Зробив він це після того, як цього дня ним пройшлися маршем представники ЛГБТ-спільноти.

18 серпня в Одесі відбувся Марш рівності, в якому взяли участь приблизно сто осіб. Під час параду затримали двох чоловіків, які намагалися зірвати захід. Для охорони учасників параду було залучено понад 800 співробітників поліції.

Освячення Приморського бульвару в Одесі

Освячення Приморського бульвару в Одесі / Олег Мокряк / facebook.com

Того ж дня протоієрей Олег Мокряк та віряни пройшлися від пам’ятника Дюку де Рішельє до Одеської мерії. Священик окропив святою водою людей та бульвар, пояснюючи це тим, що очищує його після так званого «фестивалю ЛГБТ-культури».

Після того як представники ЛГБТ-спільноти провели на Приморському бульварі Одеси гей-парад, ми окропили освяченою водою будівлю Одеської мерії. Будемо сподіватися, що Господь примножить сили міської влади протистояти тиску зовнішніх сил, які нав’язують нашому суспільству збочені західні, — написав Олег Мокряк.

Хто такий Олег Мокряк

Олег Мокряк протоієрей Української православної церкви Московського патріархату. У 2014 році СБУ проводила обшук у його квартирі. Тоді проти священикам відкрили кримінальне провадження за сепаратизм.

Я дуже переживаю за сім’ю. Якщо Росія не захистить наші права, буде пізно. Зараз уся надія на Росію, — говорив Олег Мокряк.

Тоді на захист Мокряка встав митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, який передав представникам ООН звернення до Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна з проханням не допустити переслідування священика. Також це зробив Олександр Турчинов, на той час в.о. президента України.

У травні 2014 священнослужитель вернувся до Одеси з Москви.

Профіль протоієрея є на сайті «Миротворец» — ресурс збирає інформацію про людей, які можуть загрожувати нацбезпеці України.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: