«Створи ікону»: Музей ім. Шептицького запускає власну відеогру

Тестування додатку

Тестування додатку / Національний музей імені Андрея Шептицького / facebook.com

Львівський національний музей імені Андрея Шептицького запускає власну відеогру. Про це пише Tvoemisto.tv з посиланням на адміністрацію музею.

Гра називатиметься «Створи ікону» і пропонуватиме гравцям пройти весь шлях написання ікони: від вибору дерев’яної основи до лакування готового виробу.

Національний музей ім. Андрея Шептицького володіє однією з найбільших збірок давньої української ікони в Україні та світі. Тепер в закладі хочуть, аби відвідувачі могли ознайомитися з пам’ятками давньоукраїнського мистецтва не тільки споглядаючи експонати у залах, а й створюючи їх віртуально.

Проект «Створи Ікону» стане першим кроком до модернізації інтерактивних засобів навчання в музеї та спробою впровадження нового зразка неформальної освіти у сфері збереження унікальної національної культури України, — розповіли в музеї.

Реалізовують проект за кошти Українського культурного фонду. На основі навчальної гри можна буде створювати програми для школярів різної вікової категорії, тематичні екскурсії, майстер-класи, лекції та музейні уроки.

Тестування додатку

Тестування додатку / Національний музей імені Андрея Шептицького / facebook.com

Незабаром гра буде доступна онлайн та для скачування в App Store і Google Play.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: