Американець потравив до в’язниці за перепродаж величезної краденої черепахи. Не розрахував розміри

17 липня 2017 року з заповідника Alley Pond в Квінсі, районі Нью-Йорка, пропала шпороноса африканська черепаха на прізвисько Міленіум. Шпороносі черепахи — одні з найбільших в світі. Міленіум важить майже 45 кілограмів.

37-річний Шон Уотерс, шанувальник черепах, зустрівся з викрадачами і купив у них тварину — так стверджує він сам, пише Медуза. Де зберігати черепаху, він не подумав: мати Шона не дозволила б йому тримати рептилію вдома. Він знайшов через сервіс оголошень Craigslist власника невеликої мускусної черепахи (її вага рідко перевищує 600 грамів) і домовився помінятися, але з доплатою за Міленіума в розмірі 300 доларів.

Гігантську черепаху Уотерс віз по місту на візку з супермаркету, таким же чином він сів на поїзд до Коннектикуту, де жив покупець.

Вже після операції новий власник черепахи через новини дізнався, що йому дістався вкрадений із заповідника 17-річний Міленіум. У поліції швидко розібралися у справі, і незабаром Уотерсу пред’явили звинувачення. Він повністю визнав провину. У четвер, 18 січня, чоловіка засудили до 6 місяців в’язниці.

Я знаю, що над Шоном у в’язниці все будуть сміятися. Він не вбивця і не наркоторговець. Він просто любить тварин, — сказала після суду мати Шона Уотерса.

Справжніх викрадачів Міленіуму так і не знайшли. Черепаху після пропажі повернули в заповідник Alley Pond, з нею все добре.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: