Шотландський фермер викликав поліцію через тигра, який виявився м’якою іграшкою

У тьмяному освітленні і зі спини він здався схожим чоловікові на справжнього хижака.

Фермер Брюс Грабб із шотландського міста Абердиншир викликав поліцію, помітивши в корівнику тигра, пише The Telegraph. Чоловік злякався, що хижак нападе на його вагітних корів.

Брюс Грабб знайшов тигра ввечері 4 лютого. До хліву прибули кілька поліцейських автомобілів, в тому числі і озброєний наряд поліції. Вони навіть зв’язалися з місцевим заповідником, щоб дізнатися, чи не втік хижак від них. За 45 хвилин вони почали підозрювати, що щось не так, адже тварина не рухалася.

Зрештою, з’ясувалося, що тигр — плюшевий. Поліцейські назвали ситуацію «помилковим викликом з щирими добрими намірами». Вони забрали іграшку і пояснили Брюсу Граббу, що хочуть залишити її собі як талісман.

Фото, яке фермер показав поліції

Фермер зазначив, що не знає, хто міг залишити іграшку в його корівнику. Він додав, що був «абсолютно тверезий», коли помітив «хижака».

Я відчуваю себе трохи нерозумно через виклик поліції, але мені здалося, це була екстрена ситуація. Зараз ми сміємося над цим, але тоді це було дійсно страшно. Я був повністю впевнений, що тигр справжній. Я страшенно злякався і переживав, що він з’їсть моїх корів до того, як поліція його пристрелить. Я включив ліхтар, перебуваючи в корівнику, і побачив, що він там сидить.

Читайте також: Американець потравив до в’язниці за перепродаж величезної краденої черепахи. Не розрахував розміри