Шотландський фермер викликав поліцію через тигра, який виявився м’якою іграшкою

У тьмяному освітленні і зі спини він здався схожим чоловікові на справжнього хижака.

Фермер Брюс Грабб із шотландського міста Абердиншир викликав поліцію, помітивши в корівнику тигра, пише The Telegraph. Чоловік злякався, що хижак нападе на його вагітних корів.

Брюс Грабб знайшов тигра ввечері 4 лютого. До хліву прибули кілька поліцейських автомобілів, в тому числі і озброєний наряд поліції. Вони навіть зв’язалися з місцевим заповідником, щоб дізнатися, чи не втік хижак від них. За 45 хвилин вони почали підозрювати, що щось не так, адже тварина не рухалася.

Зрештою, з’ясувалося, що тигр — плюшевий. Поліцейські назвали ситуацію «помилковим викликом з щирими добрими намірами». Вони забрали іграшку і пояснили Брюсу Граббу, що хочуть залишити її собі як талісман.

Шотландський фермер викликав поліцію через тигра, який виявився м'якою іграшкою

Фото, яке фермер показав поліції

Фермер зазначив, що не знає, хто міг залишити іграшку в його корівнику. Він додав, що був «абсолютно тверезий», коли помітив «хижака».

Я відчуваю себе трохи нерозумно через виклик поліції, але мені здалося, це була екстрена ситуація. Зараз ми сміємося над цим, але тоді це було дійсно страшно. Я був повністю впевнений, що тигр справжній. Я страшенно злякався і переживав, що він з’їсть моїх корів до того, як поліція його пристрелить. Я включив ліхтар, перебуваючи в корівнику, і побачив, що він там сидить.

Читайте також: Американець потравив до в’язниці за перепродаж величезної краденої черепахи. Не розрахував розміри

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: