Гай Річі зняв рекламу до ЧС з футболу про Росію. Однак зробив це у Києві

Компанія Beats by Dre, яка випускає навушники і колонки, замовила рекламу у британського режисера Гая Річі до чемпіонату світу з футболу про Росію. Він зняв ролик в Україні.

Режисер Гай Річі зняв рекламний ролик для бренду навушників Beats, що належить Apple. Відео приурочено до чемпіонату світу з футболу, який пройде у Росії. У рекламі знялися футболісти Неймар, Гаррі Кейн, Месут Озіл і Бенжамен Менді, а також Федір Смолов, Тьєррі Анрі і тенісистка Сирена Вільямс.

Головний герой реклами — юний росіянин Андрій, який виходить у двір пограти з м’ячем, але натикається на хуліганів. Закадровий голос називає Андрія «майбутнім російського футболу», який надихається історіями успішних спортсменів.

Однак журналісти з’ясували, що ролик насправді знімали у Києві. На це вказують будинки, що з’являються у відео, а також магнітики на холодильнику з написом українською «З днем закоханих» і «Слов’яночка». Крім того, у ролику замазали не всі знаки на автомобілях із київськими номерами.

  • Нагадаємо, нещодавно у подібну історію потрапила німецька авіакомпанія Lufthansa. Вона також зняла ролики в Україні, заявивши, що кадри зроблені у Росії. Пізніше у Lufthansa вибачилися і видалили відео.
  • Ірландський лоукост Ryanair вирішив потролити Lufthansa. «Гей, Lufthansa, якщо тобі потрібна була підказка, треба було запитати нас», — йдеться у твіті Ryanair від 5 червня. Також ірландці запропонували німецькому конкуренту ознайомитися з їх гайдом по Києву.