Пранк у львівських трамваях: пікантне відео з бананом замість оплати за проїзд

У львівському електротранспорті виявили фейкові QR-коди для оплати за проїзд. Після сканування коду смартфоном пасажир потрапляє на сайт, де розміщено відео дівчини з бананом.

16 січня у львівському електротранспорті пасажири виявили фейкові QR-коди для оплати за проїзд. Коли пасажир сканував своїм смартфоном підробний код, замість сервісу оплати Privat24 він потрапляв на сторонній сайт з провокативним анімованим фото, яке є інтерактивним.

фух, рєбят, в цьому місті таки є почуття гумору! бо тепер замість того, щоб оплатити проїзд телефоном, ми, як чемні…

Geplaatst door Вікторія Олішевська op maandag 15 januari 2018

Працівники «Львівелектротрансу» вже розпочали знімати підроблені наліпки з трамваїв.

Як пише Zahid.net, судячи з усього, сайт, куди потраплять неуважні львівські пасажири, створений спеціально під цю акцію. Доменне ім’я зареєстроване 5 січня 2018 року, при цьому при реєстрації вказувалися контактні дані громадян Панами.

За словами речника ЛКП «Львівелектротранс» Івана Бондара, хто саме розміщує наліпки з розіграшем, наразі не відомо, але працівники «Львівелектротрансу» вже розпочали знімати підробні QR-коди. Точної кількості трамваїв і тролейбусів, у яких з’явились фейкові наліпки, у «Львівелектротрансу» поки не знають, але запевняють, що обстежують кожен вагон.

Відрізнити справжній код від фейкового можна за логотипом Львова. На офіційному зображені п’ять пам’яток міста, а на підробному —  п’ять жіночих ніг.

Пранк у львівських трамваях: пікантне відео з бананом замість оплати за проїзд

Офіційний логотип Львова

Керівниця регіонального прес-офісу ПриватБанку Докія Кузьменко закликала львів’ян сканувати код для сплати лише спеціально призначеним для цього банківським додатком.

Сьогодні чемні львів’яни, їдучі трамваєм на роботу, геть нічого не підозрювали і…  замість сплати проїзду раптово дізналися, як правильно їсти банан! Це сороміцьке жахіття трапилося у сихівському трамваї через неуважність самих пасажирів, адже відомо, що сканувати QR-код треба додатком Приват24, а не аби чим. Саме Приват24 гарантує вам списання коштів за проїзд і відсутність у вашому смартфоні таких «цікавих» відосиків від львівських соромітників, — написала вона у ФБ.

  • Нагадаємо, Pornhub опублікував статистику відвідування за 2017 рік. Виявилося, що українці стали дивитися більше порно.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: