У Польщі корова втекла від бойні на острів посеред озера. Ще одна — приєдналася до зубрів

У Польщі 23 січня корова втекла від господаря, який хотів відправити її на бойню. Тварина знесла металеву огорожу і «стрімко втекла» до найближчого озера Ниса, пише TJournal із посиланням на польське видання Wiadomosci.

Після того, як господар тварини Лукас спробував повернути її на ферму, вона зламала йому руку і ребро. Потім корова увійшла в воду і поплила до острова посеред озера. Лукас стверджує, що бачив, як вона пірнала під воду. Господар тиждень намагався повернути тварину на ферму, але потім здався і просто почав стежити, щоб у неї було достатньо їжі.

Тварину також намагалися забрати рятувальники, але вона помітила їх і перепливла на інший острів. Павло Готовській, командир бригади, розповів, що «корова була налякана, але здорова». Ветеринар, до якого Лукас звернувся, щоби приспати тварину, розповів, що у нього закінчилися транквілізатори і чекати їх потрібно мінімум два тижні.

Він також розглядав варіант застрелити її, але один із місцевих політиків Чеслав Білорбан заявив, що корова «повинна мирно жити своїм життям», зазначило видання The Independent.

Восени 2017 року інша корова в Польщі втекла з ферми і приєдналася до стада зубрів у Біловезькій пущі.

Корова, що втекла до бізонів. Фото: TVN24

Читайте також: Шотландський фермер викликав поліцію через тигра, який виявився м’якою іграшкою