Папа римський заявив, що пекла немає. Церква це заперечує

Папа Римський — або Понтифік — глава Католицької церкви, єпископ Риму і голова держави Ватикан. З 13 березня 2013 року ним є Франциск / newsweek.com

Голова католицької церкви в інтерв’ю провідній італійській газеті заявив, що пекла немає – є зникнення гріховних душ. Однак тепер Ватикан стверджує, що це неправильно.

Франциск — 266-й католицький папа і перший, хто народився за межами Європи — в Аргентині. У статті під назвою «Це честь бути революціонером» для впливової італійської газети La Repubblica засновник цього видання Еудженіо Скальфаро поставив запитання Папі: «А як щодо поганих душ?». Про це пише «Платформа» з посиланням на Newsweek.

Ті, що каються, отримують прощення бога і входять в звання душ, але той, хто не робить цього і не може бути прощеним, просто зникає. Немає пекла, є зникнення гріховних душ, — відповів Папа Франциск, згідно зі статтею.

Незабаром після публікації матеріалу Ватикан виступив із заявою, в якій стверджувалося, що стаття була «невірно розшифрована», і що закрита зустріч між Папою і Скальфаро не була офіційним інтерв’ю.

Те, що повідомляється автором в сьогоднішній статті, є результатом його редактури, в якій не цитуються буквальні слова, вимовлені Папою. Тому цитату не можна розглядати як вірну транскрипцію слів святого отця, — наголошує Ватикан у своїй заяві.