Патрульні Львова затримали дівчину, яка розмальовувала сідниці хною у центрі міста

Дівчина з крилами

Дівчина з крилами / Прес-служба патрульної поліції львівської області

5 червня на проспекті Свободи львівські патрульні затримали дівчину з крилами янгола, яка щодня у центрі міста малює хною та продає сувеніри. У поліції пояснили, що вона розмальовувала сідниці чоловікам та не мала дозвільних документів на свою діяльність.

У прес-службі патрульних заявили, що дівчина чинила опір поліцейським. Також вона відмовлялася показувати документи, які посвідчують особу, і проводила «незаконну господарську діяльність без державної реєстрації».

Вона розмальовує сідниці розписом мехенді. Цим принижує людську гідність та мораль, а також аморально себе поводить відносно осіб чоловічої статі, — говорять у прес-службі поліції.

Йдеться про випадок, який стався ще наприкінці квітня. Журналістка Мар’яна П’єцух опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці фото, на якому дівчина з крилами розмальовує хною сідниці чоловіка на проспекті Свободи.

Боді-арт на сідницях

Боді-арт на сідницях / Мар’яна П’єцух / facebook.com

Після цього дівчину затримали та доставили в опорний пункт поліції. Дільничий оформив адмінматеріали за 185 КУпАП (злісна непокора правоохоронцям) та 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності). Їй загрожує штраф до 3,4 тисяч гривень, до двох місяців виправних робіт або адміністративний арешт на 15 діб.

Бува й таке