У Львові чоловік намагався з’їсти водійське посвідчення, аби не показувати його патрульним

27 жовтня на проспекті Чорновола у Львові водій порушив правила дорожнього руху. Коли патрульні зупинили його для перевірки документів, чоловік намагався з’їсти своє посвідчення, а потім вкусив поліцейського за палець.

Водія зупинили за порушення правил дорожнього руху. Чоловік не виконав вимоги дорожнього знаку 4.1 «Рух прямо», а здійснив розворот на перехресті з вул. Хімічною. Спочатку водій визнав своє порушення та пояснив, що поспішає на хрестини доньки. Під час перевірки документів з’ясувалося, що на водія раніше оформляли протокол за керування в нетверезому стані.

Під час уточнення даних по документах, водій вирвав своє посвідчення і почав втікати. Потім чоловік спробував з’їсти документ — скрутив у трубочку і намагався проковтнути. При цьому він почав давитися та задихатися. Коли патрульний спробував витягнути посвідчення з рота, чоловік вкусив його за палець і повідомив, що проковтнув документ.

Тоді на місце події викликали «швидку». З’ясувалося, що чоловік просто сховав документ під одягом. Згодом він таки віддав посвідчення правоохоронцям.

Перевіривши посвідчення в інформаційних базах, виявили розбіжності, а саме: різнились категорії, а на звороті не було вказано кінцевий термін дії посвідчення, хоч на лицевій стороні термін дії зазначений. Також викликав сумнів спосіб нанесення тексту на посвідченні, — повідомили у відділі комунікації патрульної поліції Львівської області.

Документ відправили на експертизу.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: