Китайська стрімерка видавала себе за молоду, однак через збій в системі випадково показала обличчя

Популярна у Китаї стрімерка, відома під псевдонімом Your Highness Qiaobiluo, випадково показала світові своє обличчя. З’ясувалося, що їй насправді 58 років, пише DTF. 

Деякий час вона вела акаунти у соцмережах і стрімінгових платформах, де публікувала нібито свої фото, а також невеликі відео. Схоже, що «омолоджувала»  себе за допомогою комп’ютерної програми. А під час трансляцій жінка не показувала свого обличчя.

На стрімінговій платформі DouYu на Qiaobiluo підписалися понад 130 тисяч людей. Жінка сказала, що готова зустрітися з фанатами у реальному житті за 100 тисяч юанів (понад 364 тис. грн).

Наприкінці липня вона брала участь у спільному стрімі з блогеркою Qingzi. Під час трансляції жінка закривала своє обличчя картинкою. У розмові з Qingzi стрімерка сказала, що не покаже себе, поки не отримає 100 тисяч юанів.

Зрештою, я гарна ведуча, — сказала Qiaobiluo.

За іронією долі саме в цей момент картинка зникла. Всі побачили, що Qiaobiluo насправді 58 років.

Частина підписників назвали її шахрайкою, однак після інциденту їх кількість зросла до 500 тисяч. Фанати прозвали її «Бабунею» (Granny). Наразі жінка продовжує вести трансляції. А ще каже, що планує зайнятися репом.

У китайській пресі з'явилася карикатура з цього приводу

У китайській пресі з’явилася карикатура з цього приводу

Більше комічних історій: