Активістка Femen переплутала місце акції й оголилася не перед тим посольством

У Києві активістка Femen оголила груди для акції протесту проти президента Чехії Мілоша Земана під посольством Словаччини.

Активістка Femen Олександра Нємчинова оголила груди для акції протесту проти президента Чехії Мілоша Земана, якого можуть переобрати на другий термін 25 січня. Проте, зробила вона це не під посольством Чехії, а під посольством Словаччини, повідомляє видання «Страна».

Як зізналася жінка, вона випадково переплутала адреси посольств.

Варто зазначити, що чеське і словацьке консульства в Києві розташовані поруч — по вулиці Ярославів вал, 34, і 34а, відповідно. Тому в кадр активістка потрапила поруч з обома дипломатичними установами.

На тілі напівоголеної Нємчинової був напис — «Земан — кульгавий монстр». Як повідомили у Femen, «жахливий вигляд кульгавого монстра має відлякати розсудливих чехів від кандидата Земана».

  • Femen — незареєстрована громадська організація, що діє в Україні та Європі. Відома своїми скандальними й епатажними акціями протесту проти дискримінації жінок, корупції тощо, під час яких активістки руху оголюють груди. Почала діяти у 2008 році. Логотип для українського осередку розробив російський дизайнер Артемій Лебедєв.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: