Львів’янин випадково виявив, що має двох офіційних дружин

40-річний львів’янин випадково дізнався, що має двох офіційно зареєстрованих дружин — одну з 1999 року, а іншу з 2004, пише Zaxid.net.

Про те, що 40-річний львів’янин має двох офіційно зареєстрованих дружин, стало відомо після того, як одна з цих жінок вирішила укласти шлюб зі своїм хлопцем з Іспанії.

Вчора другу подзвонила якась Наталя і повідомила, що виявляється вона є його дружиною!!!! Друг повідомив дівчині, що багато років щасливо одружений з коханою дружиною і що ця Наталя помилилася. Але дівчина благала зустрітися, бо вона планувала з майбутнім чоловіком, котрий прилетів з Іспанії укласти шлюб за добу, а виявилося, що вона заміжня. Так ось, він зустрівся з цією Наталею і отримав офіційну відповідь від реєстратора шлюбу, що він двоєженець! — повідомила 29 грудня львівська активістка Наталія Шелестак, особисто знайома з чоловіком, який потрапив у таку незвичну ситуацію.

За її словами, коли цей чоловік одружувався у 2004 році, то не мав жодних проблем при реєстрації шлюбу. Ані в його паспорті, ані в паспорті 38-річної Наталі, яка виявилася його першою дружиною, не було відміток про цей шлюб.

Ця жінка постійно проживає в Іспанії і приїхала до Львова рєєструвати свій шлюб. Їй відмовили і дали дані мого знайомого, з яким вона нібито від 1999 року перебуває у шлюбі. Вона його знайшла у соцмережах і написала, що в них є спільна проблема. Вони разом пішли в той РАЦС і там їм показали акт про те, що 19 років тому вони нібито взяли шлюб. Їм порадили йти в суд і скасовувати цей документ. Наразі викликали поліцію, щоб розібратися з цим. Його дружина поки навіть не знає, що виникла така ситуація, — розповіла Наталія Шелестак.

Керівник львівського управління юстиції Тарас Грень підтвердив інформацію про цей випадок. Він наголосив, що зараз проводяться слідчі дії.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: