Чоловік обурився, що його фото використали у статті «Чому всі хіпстери виглядають однаково». З’ясувалося, що на фото не він

Фото з статті / Getty Images

28 лютого Массачусетський технологічний інститут (MIT) опублікував статтю «Чому всі хіпстери виглядають однаково». Вона присвячена тому, що багато молодих нонконформістів вибирають однаковий стиль в одязі, зовнішності і поглядах, пише Tjournal.

У статті використали фотографію з Getty Images. На ній — бородатий чоловік у шапці і сорочці з візерунком. Такий стиль в одязі притаманний хіпстерам. Фахівці з математичного моделювання відзначили у тексті, що модні тенденції і погляди нонконформістів призводять до того, що вони «синхронізуються» в своїх думках і «виглядають однаково».

6 березня редактор MIT Technology Review розповів про невдоволення одного з читачів. Чоловік заявив, що його фотографію використали без дозволу і те, що його зарахували до хіпстерів, для нього образливо. Через це редактор звернувся до Getty і дізнався, що це інший хіпстер.

Зараз, як я розумію, називати когось хіпстером — це не наклеп, наскільки б їх не ненавиділи. Однак ми ніколи не використовували б зображення без ліцензії або дозволу моделі. Це була фотографія від Getty Images. Ми перевірили ліцензію. Getty перевірив реліз і повідомив: хлопець, який поскаржився, навіть не хлопець на фото. Він не впізнав себе. Все це доводить історію, яку ми випустили: хіпстери настільки схожі, що не відрізняють один одного, — написав редактор.