Австралієць вшив проїзний собі в руку. Його оштрафували за безквитковий проїзд

Жителя Сіднея ні ім’я Мяу-Людо Диско Гамма Мяу-Мяу, який називає себе кіборгом і біохакером, оштрафовали за безквитковий проїзд на електричці. Причому Мяу-Мяу оплатив проїзд, але не зміг пред’явити квиток контролеру — він був вшитий в його руку.

Про це пише «Медуза».

Австралієць вшили чип з проїзного в квітні 2017 року. Завдяки операції Мяу-Мяу може проходити через турнікети, просто прикладаючи руку до валідатора. Але в серпні 2017 йому виписали штраф за безквитковий проїзд.

«Кіборг» вирішив оскаржити покарання в суді. Він стверджує, що на чіпі, вшитому в його руку, було достатньо коштів для поїздки, а закон, що вимагає пред’явити сам квиток, просто відстає від технологій.

Боюся, так часто відбувається. [Пасажири] повинні дотримуватися закону в тому вигляді, в якому він існує на сьогоднішній день, — прокоментувала 16 березня суддя.

Вона не стала скасовувати штраф: Мяу-Мяу повинен заплатити 220 австралійських доларів (майже 4500 ₴), а також відшкодувати судові витрати — ще тисячу доларів (понад 20 тисяч гривень).

Читайте також: Злочинець не зміг викрасти авто, бо не зрозумів, як керувати електромобілем

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: